Druk ścienny Lublin - cena

Druk ścienny cena

Cena za druk ścienny zależy od wielu czynników, realizację każdego projektu wyceniamy indywidualnie. Poniżej opisaliśmy co składa się na całkowitą cenę i dlaczego:

Rozmiar druku

Realizujemy projekty od tych najmniejszych do największych. Drukujemy kształty, grafiki, logo czy tapety. Naszym minimum logistycznym jest zadruk 1m^2. Jeśli masz mniejszą grafikę, to oczywiście ją wydrukujemy, ale policzymy za cały metr kwadratowy. Natomiast zawsze możemy umówić się tak, że w ramach 1m^2 wydrukujemy Ci po prostu dwie lub kilka mniejszych grafik. 

Projekt

Jeśli masz gotowy projekt sprawa jest prosta – przesyłasz go do nas, a my go drukujemy na Twojej ścianie. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli potrzebujesz, żebyśmy to my przygotowali projekt dla Ciebie lub przerobili Twoją propozycję, to wszystko będzie zależne od jego złożoności i stopnia trudności – opisz nam szczegóły swojego pomysłu, a my wycenimy jego przygotowanie.

Kolor powierzchni

Najtaniej wychodzi wydruk na białej lub jasnej powierzchni. Białe powierzchnia nie wymaga zastosowania białego podkładu, który w przypadku kolorowych ścian pokrywa całość powierzchni druku zwiększając jego koszt. W celu uzyskania najwyższej jakości obrazu na kolorowych ścianach konieczne jest zastosowanie białego podkładu.

Lokalizacja

W Lublinie i okolicy dojazd jest bezpłatny. W przypadku dojazdu poza Lublin doliczamy dodatkową opłatę.

Druk ścienny - cennik

drukowanie bez podkładu

Drukowanie na białej ścianie

od 299zł/m²

Drukowanie z podkładem

Drukowanie na kolorowej ścianie

od 399zł/m²

Drukowanie na innych powierzchniach

Drukowanie na szkle, drewnie i metalu

od 299zł/m²

Prosty projekt

Przygotowanie prostego projektu

od 99zł

Projekt złożony

Przygotowanie złożonego projektu

Wycena indywidualna

Dojazd do Klienta

Koszt dojazdu

Lublin i okolica – gratis

poza miastem 1zł/1km

wycena indywidualna

Indywidualne podejście do Klienta

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy w sposób indywidualny. Jesteśmy elastyczni i wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Istnieje możliwość negocjacji ceny przy większych realizacjach. Zależy nam na Waszym zadowoleniu więc staramy się przygotować ofertę tak, aby obie Strony były usatysfakcjonowane. Masz pytania, potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu!